Szukaj

Siłownia w STUDIO RUCHU przystosowana jest do potrzeb większości treningów, również do zajęć terapii ruchowej. Sala pozwala na swobodne korzystanie z przestrzeni w celach przygotowania siłowego, motorycznego czy powrotu do zdrowia (kinezyterapii).

W siłowni wyodrębniono strefę cardio, która wyposażona jest w sprzęt firmy TechnoGym (bieżnie, rowery poziome, orbitreki, trenażery wielopłaszczyznowe, wioślarz).

W strefie treningowo-rehabilitacyjnej znajdują się maszyny Panatta umożliwiające trening całego ciała, akcesoria firmy Apus Sports, sztangi, maty, taśmy oporowe, hantle, obciążenia bitumiczne i bumperowe.

Sprzęt firmy Panatta wyróżnia się doskonałą biomechaniką stawów do treningu na maksymalnych poziomach bezpieczeństwa i komfortu. Jego główne zalety biomechaniczne to: fizjologiczne płaszczyzny ruchu, zrównoważone i stałe napięcie wzdłuż pełnego zakresu ruchu, prawidłowe ustawienie, dźwignie obciążenia wstępnego dla fizjologicznych bezstresowych stawów, koliste ruchy zbieżne dla płynów i naturalny ruch.

Product has been added to your cart