Szukaj

Zabiegi fizykalne

Magnetoterapia
Magnetoterapia wykorzystuje zjawisko pola magnetycznego, którego efekty terapeutyczne obejmują ulgę w bólu oraz przyspieszenie gojenia tkanek.

Elektroterapia
Elektroterapia to sprawdzona i skuteczna terapia leczenia bólu oraz stymulacji mięśni.

Terapia ultradźwiękowa
Wykorzystanie terapii ultradźwiękowej jest doskonałym sposobem na rozluźnienie mięśni oraz redukcję dolegliwości bólowych.

Terapia laserem biostymulacyjnym
Laseroterapia niskoenergetyczna stymuluje wzrost i gojenie się tkanek oraz zmniejsza stan zapalny i obrzęk.

Terapia laserem wysokoenergetycznym
Laser wysokoenergetyczny pozwala na głęboką penetrację, zapewniając przyczynową terapię bólu. Laser wysokoenergetyczny obejmuje szeroki zakres wskazań klinicznych od urazów i stanów zapalnych przez zmiany zwyrodnieniowe stawów.

Studio Ruchu Fizjoterapia
Studio Ruchu Fizjoterapia

Terapia manualna

Terapia manualna polega na umiejętnym wykorzystaniu szeregu technik manualnych w celu usunięcia napięć i dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego i kostno-stawowego w sposób bardzo łagodny i bezpieczny dla pacjenta.

Kinezyterapia

Kinezyterapia to leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza lub ćwiczenia usprawniające. Zabiegi z zakresu kinezyterapii zwiększają siłę mięśniową, łagodzą dolegliwości bólowe, wpływają na poprawę napięcie tkanek miękkich a także na elastyczność. Podstawą kinezyterapii są ćwiczenia fizyczne o charakterze leczniczym.

Fizjoterapeuci, z którymi współpracuje STUDIO RUCHU

Krzysztof Konobrocki

Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w metodach leczenia dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego i kostno-stawowego (m.in. OMT Kaltenborn-Evjenth, Manipulacje Krótkodźwigniowe HVLA, PNF dla dorosłych)

Monika Malinowska

Fizjoterapeutka specjalizująca się w leczeniu zaburzeń w obrębie stawu skroniowo- żuchwowego oraz terapii mięśniowo- powieziowej z wykorzystaniem narzędzi do tkanek miękkich.

Product has been added to your cart