Szukaj

Wizyta u dietetyczki

Współpraca z dietetykiem
Stała opieka dietetyka i regularne wizyty kontrolne są podstawą osiągnięcia celu. Dzięki cyklicznym spotkaniom wzmocnisz swoją motywację, a otrzymane porady znacznie ułatwią Ci późniejsze utrzymanie osiągniętych efektów.

Zbilansowana dieta
Odchudzanie nie polega na chwilowym stosowaniu restrykcyjnych diet, lecz na zmianie nawyków żywieniowych. Plan dietetyczny Równowagi jest elastyczny, to Ty wybierasz co zjesz w danym posiłku. Dieta jest smaczna, prosta i tania w przygotowaniu.

Pozytywne nastawienie
Trwała zmiana nawyków żywieniowych wymaga od nas wiele zaangażowania i czasu. Nie jest to łatwe, ale z pewnością możliwe. Uzbrój się w cierpliwość, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty.

Studio Ruchu Dietetyka
Studio Ruchu Dietetyka

Wodorowe testy oddechowe

Wodorowe testy oddechowe są w pełni bezpiecznym i nieinwazyjnym narzędziem diagnostycznym wykorzystywanym w praktyce klinicznej. Pozwalają one na wykrycie m.in. nietolerancji laktozy, fruktozy lub powszechnie używanych słodzików: ksylitolu i sorbitolu.

Jeśli cierpisz na dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego takie jak:

  • uporczywe wzdęcia
  • biegunki
  • wymioty (zwłaszcza u dzieci)
  • uczucie ciężkości i przepełnienia po posiłku
  • mdłości
  • bóle brzucha, które pojawiają się po spożyciu węglowodanów lub mają charakter przewlekły

Dietetyczki, z którymi współpracuje STUDIO RUCHU

Katarzyna Bieńczyk

Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka oraz Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Od kilku lat udowadnia, że zbilansowana dieta czyni człowieka zdrowszym i szczęśliwszym. Specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz chorób współistniejących takich jak cukrzyca, insulinooporność, nadciśnienie czy choroby tarczycy.

t. 533 499 842

Joanna Falecka

Dyplomowany dietetyk i psychodietetyk, specjalistka polecana insulinoopornym. Specjalizuje się w szeroko pojętej prewencji i wspomaganiu leczenia chorób dietozależnych (nadciśnienie, cukrzyca, miażdżyca itd.). Zajmuje się również diagnostyką nietolerancji pokarmowych za pomocą wodorowych testów oddechowych. W swojej pracy kieruje się medycyną opartą na dowodach naukowych (EBM). Dodatkowo udziela konsultacji dotyczących żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz wsparcia żywieniowego w chorobach nowotworowych.

t. 506 692 468

Product has been added to your cart