Drodzy Klienci,
chcielibyśmy Was odpowiednio wcześniejszej poinformować o zmianach, jakie zajdą w naszym klubie od 1 października 2022:

? do każdego karnetu typu OPEN dodajemy bon z 50% rabatem na zabieg drenażu limfatycznego BOA MAX. O drenażu przeczytacie tutaj: https://studioruchu.suwalki.pl/fizjoterapia-drenaz-limfatyczny-na-czym-polega-i-czy-warto-go-robic/

? umożliwiamy zakup karnetów na siłownię o wydłużonym okresie ważności (karnety 12 tygodniowe z 10% rabatem oraz 24 tygodniowe z 15% rabatem).

? wprowadzamy nowy cennik na nasze usługi obowiązujący od 1.10.2022. Karnety na squash i ricochet są bezterminowe, a więc wszystkie zakupione przed tym okresem zachowują swoją ważność. Nowy cennik znajdziecie tutaj: https://studioruchu.suwalki.pl/cennik/

Od ponad trzech lat staramy się utrzymywać nasze usługi na najwyższym poziomie, lecz rosnące koszty, na które nie mamy wpływu powodują utratę naszych zarobków. Nie chcemy obniżać jakości naszych usług ani skracać godzin działania klubu, tylko po, żeby ceny pozostały bez zmian. Jakość jest dla nas najważniejsza.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby jakość naszych usług stale rosła.

Wasze Studio Ruchu ?