Noc pełna blasku, radości i wzruszeń – taka była uroczysta gala z okazji zakończenia BS Suwałki Liga Ricochet. Hotel Loft stał się świadkiem niezapomnianego bankietu, podczas którego z radością wręczaliśmy puchary i nagrody zwycięzcom poszczególnych kategorii, a także składaliśmy serdeczne podziękowania sponsorom i przyjaciołom ligi.

W przerwie między oficjalnymi ceremoniami, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w loterii charytatywnej. Serca otworzyły się dla małego Filipka walczącego ze złośliwym nowotworem pnia mózgu. Całość zebranej kwoty w wysokości 11 050 zł, została przekazana na poczet kosztów jego leczenia.

W miłej aurze, rodzinnym i przyjacielskim nastroju wszyscy bawiący się goście, doskonale znający się z rozgrywek ligowych, tworzyli wspomnienia pełne śmiechu, zabawy i radosnej atmosfery. Niewątpliwie, to była noc, której nie da się zapomnieć – noc, która łączyła ręce, serca i ducha sportu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę oraz zaangażowanie w działania na rzecz dobra innych. Wyjątkowa atmosfera i pozytywna energia to coś, co z pewnością zostanie z nami na długo.