Po prezentacji sponsora tytularnego BS Suwałki Liga Ricochet warto przywitać pozostałe firmy, które zdecydowały się na wsparcie tego wydarzenia sportowego!

Przywitajmy w naszym gronie nowych sponsorów,

Witamy firmę Majster Centrum Narzędziowe z siedzibą w Suwałkach przy ul. Raczkowskiej 51.

To firma, która od 2002 roku dzięki pasji i wizji właścicieli przekształciła się z małego sklepiku w najnowocześniejsze w północno-wschodniej Polsce centrum narzędziowe, z asortymentem zarówno dla majsterkowiczów, hobbystów, jak i dla wymagających profesjonalistów w swojej branży.
Więcej o firmie dowiecie się na ich stronie internetowej www.majstersuwalki.pl

Witamy również firmę KRAM. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kram Krzysztof Suchocki istnieje od 1997 r. Pierwszy oddział został otworzony w Olecku i w krótkim czasie stał się regionalnym liderem w handlu materiałami budowlanymi. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na wysokiej jakości usługi wkrótce w Suwałkach powstała zaprzyjaźniona firma P.W. Kram sp. z o.o. , a wraz z nią sklep przy ulicy Sejneńskiej.

Z Kramem nieważne, czy budujesz swój wymarzony dom, czy remontujesz mieszkanie – znajdziesz tam wszystko, czego Ci trzeba do realizacji planów.
Po pełną ofertę klikajcie www.pwkram.com

Wśród grona sponsorów przywitajmy również Restaurację Tatarak!
Restauracja Tatarak znajdująca się w Hotelu LOFT 1898 to miejsce, w którym można odkryć dawne smaki Suwalszczyzny, zasmakować w potrawach regionalnych, a także skosztować dań przygotowywanych według najnowszych trendów w gastronomii.

Mamy również przyjemność ogłosić, że firmy ALEX KLIMA oraz Auto Land Polska S.A. pozostają w gronie sponsorów naszej ligi. Lojalność to pojęcie, które na stałe zakorzeniło się w biznesowym słowniku Studio Ruchu. W pełni odzwierciedla ono relacje na linii Klub – Sponsorzy. Dziękujemy za stałe zaangażowanie i wsparcie naszych inicjatyw.

Zapraszamy zawodników do recepcji Studio Ruchu przy ul. Bydgoskiej 33 w Suwałkach.
Zapisy do 21 października, ilość miejsc jest ograniczona.