Lato w pełni to idealny czas, aby wyjść na zewnątrz i trenować na świeżym powietrzu. Ale wybierając pomiędzy upalną temperaturą, wysoką wilgotnością i gryzącymi komarami, często staramy się ćwiczyć w klimatyzowanej przestrzeni siłowni.

W Studio Ruchu wychodzimy z założenia, że fitness to sposób na życie – co oznacza pracę przez cały rok, niezależnie od pogody. Jeżeli nie chcesz zapomnieć o swojej formie, oto kilka powodów, dla których nie powinieneś zapomnieć spakować torby na siłownię.

Efekt ochłodzenia

Gdy temperatura wzrasta, spędzenie wolnego czasu w klimatyzowanej siłowni może być tym, czego potrzebujesz. Komfortowa przestrzeń siłowni może sprawić, że zrobisz dłuższy i bardziej efektywny trening.

Cicha siłownia

Okres wakacyjny sprawia, że miasto pustoszeje i ludzie wyjeżdżają na wakacje, co oznacza mniej osób jest również na siłowni. To świetna wiadomość, jeśli twoja ulubiona maszyna jest ciągle zajęta – możesz teraz wykonać wszystkie serie bez kolejki.

Utrzymać się na torze

Jeśli przestaniesz chodzić na siłownię latem to trudniej będzie ci wrócić do swojej rutyny sportowej, kiedy tylko przyjdzie jesień.

Plażowa sylwetka na cały rok

Ciężko pracowaliście zimą i wiosną, aby zbudować idealną sylwetkę na wakacje? Po co odpuszczać po powrocie z urlopu? W sierpniu i wrześniu możesz skorzystać z weekendowych wypadów, podczas których wyjście na plażę czy nad jezioro cię nie zaskoczy.

Wakacyjne plusy

Kiedy pracujesz i prowadzisz zdrowy styl życia, sporadyczne odstępstwa od diety są dopuszczalne. Nikt nie chce liczyć kalorii na wakacjach. Regularne treningi dadzą ci pewność, że lody lub koktajl nad brzegiem morza nie będą stanowić problemu. Równowaga jest kluczem do szczęścia.

Lepszy sen

Wszyscy wiemy jak ciężko jest spać podczas upalnych nocy. Jeśli nie możesz zasnąć i ciągle przewracasz poduszkę na drugą stronę… zacznij ćwiczyć! Regularne treningi wydłużają i pogłębiają sen, co ułatwia przetrwanie dusznych nocy.

Metabolizm w górę

Ponieważ organizm potrzebuje więcej wody latem, pijesz więcej, zwiększasz tempo przemiany materii i wydalasz toksyny z organizmu. Na sali siłowni będziesz pić jeszcze więcej. W klubie dostępna jest zimna woda, a nawet orzeźwiający sok z odżywczych owoców.

Więcej endorfin

Po wyjściu z klubu będziesz w lepszym nastroju, ponieważ podczas sesji cardio w organizmie uwalniają się endorfiny. Dodaj to do endorfiny uwolnione dzięki promieniom słonecznym, a życie będzie optymistyczne i prostsze!

Wakacyjne promocje

Pamiętajcie, że każdy kto kupi lub przedłuży karnet na siłownię w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 roku otrzyma GRATIS bilet na nasze korty! ???

Promocja wakacyjna  - korty gratis