Włoska marka Panatta istnieje na rynku już od 50 lat, a jej misją jest tworzenie funkcjonalnego, trwałego i niezawodnego sprzętu do ćwiczeń. Maszyny są projektowane i produkowane we Włoszech.

Biomechanika sprzętu stoi na najwyższym poziomie. Poparta kilkudziesięcioma latami doświadczenia produkcyjnego, z własnymi laboratoriami i bioinżynierami. Sprzęt Panatty rekomendowany jest przez mistrzów sportu wyczynowego oraz sportów sylwetkowych.

Ćwicząc na maszynie do wiosłowania „Power Row” skupiasz się na mięśniach naramiennych i grzbietowych. Ten sprzęt jest wyjątkowy, ponieważ ruch może być jednostronny lub dwustronny. W rezultacie, w porównaniu z innymi ćwiczeniami przyciągającymi, ​​każde ramię można ćwiczyć pojedynczo, tak jak podczas treningu z hantlami. Zaletą takich ćwiczeń jest to, że możesz używać różnych ciężarów po każdej stronie, aby wyrównać dysproporcję siły mięśni. Możesz trenować jedną stronę na raz lub obie strony w tym samym czasie oraz wykonywać naprzemienne powtórzenia. Co najważniejsze, ćwiczenia izolowane nie pozwalają, aby silna strona nadrabiała słabszą stronę.

#trening #panatta #suwałki #siłownia